NOWY PEUGEOT PARTNER – Van of the Year 2019

Nowy PEUGEOT PARTNER otrzymał tytuł International Van of the Year 2019 (Międzynarodowy Samochód Dostawczy Roku 2019). Tytuł ten jest owocem ogromnego zaangażowania pracowników PEUGEOT w projekt wpisujący się w strategię rozwoju marki.
Prestiżowa nagroda została przyznana nowemu PEUGEOT PARTNEROWI jeszcze przed jego rynkowym debiutem, który odbędzie się za kilka tygodni. To już piąty model PEUGEOT z tym tytułem. Wyróżnienie Van Of The Year jest przyznawane od 1992 roku.
Nowy PEUGEOT PARTNER to samochód o niespotykanej dynamice, doskonale wyciszony, na najwyższym poziomie jeśli chodzi o zastosowane rozwiązania technologicznie oraz bezpieczeństwo. Jest dostępny w dwóch długościach nadwozia (4,40 m i 4,75 m) i oferuje szeroką gamę silników oraz wyposażenie, które ułatwi życie użytkownikom.
Dwiema najważniejszymi innowacjami są: wskaźnik przeciążenia samochodu, który zapewnia bezpieczny załadunek, i system Surround Rear Vision, który za pomocą kamer zapewnia dobrą widoczność w martwym polu widzenia.
PEUGEOT PARTNER jest pierwszym i jedynym na świecie samochodem w swoim segmencie wyposażonym w PEUGEOT i-Cockpit®. To nowatorskie rozwiązanie sprawia, że samochód prowadzi się na innym, nowym poziomie a właściciel może zwiększyć efektywność swojej pracy.

Każdy użytkownik znajdzie dla siebie konfigurację, która umożliwi mu sprawną pracę. Może to być wersja Grip dla klientów, którzy potrzebują solidnego samochodu do pracy w trudnych warunkach, lub wersja Asphalt dla tych, którzy spędzają za kierownicą wiele godzin.
Nowy PEUGEOT PARTNER doskonale nadaje się do realizacji nawet najbardziej ambitnych planów.


Nagroda International Van of the Year istnieje od 1992 roku. Jury, które przyznaje nagrodę, składa się z 25 europejskich dziennikarzy i wydawców niezależnych czasopism specjalizujących się w tematyce w lekkich samochodów dostawczych.